Základní informace o Bachově terapii:
Konzultace v SALONU jsou každou středu dle objednávek - Ing. Petra Lexová – 775258791

Příklady využití:
Nástup do školy či školky
může být často stresovou situací jak pro děti, tak i pro nás, rodiče. V těchto stresových situacích jednáme pod tlakem okolí a ztrácíme kontakt se sebou samým. Tlak si můžeme také vytvořit sami v sobě na základě mylných představ, přání a očekávání. I pro tyto případy tady máme pomocníka. Bachovy esence. Ty nám pomáhají vylaďovat negativní emoce a cítit se lépe. Být v rovnováze se sebou samým.


DOVOLENÁBEZ STRESU pro Vaše zvířátka
Je Vám někdy bolestně líto, že odjíždíte na dovolenou bez svéhodomácího mazlíčka? A je někdy Vašemu domácímu mazlíčkovitaké smutno, že kamsi cestujete bez něj? Dává Vám to najevojiž několik dní před odjezdem? A opravdu trpí, stýská se mu anejeví zájem o své okolí ?

I v tomto případě Vám i Vašemu domácímu mazlíčkovi pomohou Bachovy esence. Navozují klid, uvolňují napětí apřinášejí víru v dobré konce.Pomohuvám esence vybrat i namíchat.
Ing. Petra Lexová – 775258791
"Ošetřuj osobnost, a ne nemoc." To je základ Bachovy terapie...

Bachovy květy jsou jednoduchou a přirozenou metodou léčení. Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům.Bachovy květové esence pomáhají také zvířatům. Psi, kočky, koně a další zvířata mají většinou stejně jako lidé popsatelné a viditelné emoce. Strach, apatie, podrážděnost, žárlivost, agresivita, opakující se fóbie, hlučnost, plachost, hyperaktivita apod. Výborně se i v těchto případech osvědčila Krizové esence.Ráda Vám pomohu vybrat správné esence, včetně jejich namíchání do užívací lahvičky.
Kontakt: 
Tel.: 604 568 095
Email: majka.kracmarova@post.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one